HomePortalliFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Folder i padukshem

Go down 
AuthorMessage
MariWana
Administrator
Administrator
avatar

Numri i Mesazheve : 134
Mosha : 26
Lokacioni : Macedonia / Skopje
Data e Regjistrimit : 2007-07-20

PostSubject: Folder i padukshem   Tue Aug 21 2007, 12:34

1. Formo nje folder

2. Tas ndrojeni emrin e folderit dhe bejeni :

Duke e mbjat te shtypur ALT shkruani keto numra me radhe (prej numlock)
0
1
6
0


Tani mun ta hicni doren nga ALT .


3. Pastaj shkojme me te djathten dhe properties.
Costumize.
Change Icon... e zgjedhim iconen e padukshme edhe OK. (Shikoni foton posht)Gjithcka gati
Ja edhe nje foto se si duket ne perfundim...
Kujdes mos e haroni vendin ku e keni krijuar folderin.Evet Klasörlerinizi tümünü seç demeden göremezsiniz Saygılar.


Last edited by Admin on Sat Apr 03 2010, 17:24; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://www.merwan-92.tr.gg
 
Folder i padukshem
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Kompjuter & Teknologji :: Tutoriale-
Jump to: