HomePortalliFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Ndrroja Passin user-accountes (menyra ma e leht)

Go down 
AuthorMessage
MariWana
Administrator
Administrator
avatar

Numri i Mesazheve : 134
Mosha : 26
Lokacioni : Macedonia / Skopje
Data e Regjistrimit : 2007-07-20

PostSubject: Ndrroja Passin user-accountes (menyra ma e leht)   Sat Apr 03 2010, 17:37

1.Shko start
2.kliko run
3.shkruaj LUSRMGR.MSC
4.kliko ne "user" ne anen e majt
5.ne anen e gjatht do te paraqiten tgjith userat
6.kliko me te gjathten te useri dhe tani paraqitet nje window e re dhe ndrroja passin
Munesh me i ndu pass edhe Guestit.
Back to top Go down
View user profile http://www.merwan-92.tr.gg
 
Ndrroja Passin user-accountes (menyra ma e leht)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Kompjuter & Teknologji :: Tutoriale-
Jump to: