HomePortalliFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Si ta mbrojm emailin nga keqperdorimet ne internet caffe

Go down 
AuthorMessage
MariWana
Administrator
Administrator
avatar

Numri i Mesazheve : 134
Mosha : 26
Lokacioni : Macedonia / Skopje
Data e Regjistrimit : 2007-07-20

PostSubject: Si ta mbrojm emailin nga keqperdorimet ne internet caffe   Sat Apr 03 2010, 17:35

Pasi qe shum nga ne shfrytezojm internet caffet per nevoja tona , gje qe mund te ket pasoja ne keqperdorime nga ata qe ulen pas neve
ne at kompjuter sepse mbesin shum gjurm ne at kompjuter nga ne vendosa me ju keshillu pak:
shkojm STAR/Settings/Control Panel/ shkojm User Accounts ku na hapet nje drutare tjeter dhe perseri klikojm ne ikonen e majt ku shkruan emri i perdoruesit dhe computer adminstrator , pasi te klikojm ne at ikon na hapet nje dritare tjeter ku ne anen e majt lart ne rreshtin e pare shkruan MAnage my networks passwords dhe klikojm aty, ku na hapet nje dritare e vogel dhe mund ti shohim te gjith emailit te cilet jan kyqur ne msn . E-mailin ton qe deshirojm ta fshijm e klikojm e selektojm edhe shkojm e shtypim Remove dhe shkojm OK.... ndoshta me keni kup
tu.
Back to top Go down
View user profile http://www.merwan-92.tr.gg
 
Si ta mbrojm emailin nga keqperdorimet ne internet caffe
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Kompjuter & Teknologji :: Tutoriale-
Jump to: