HomePortalliFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Tė gjithė lajmėrimet do tė bėhen prej kėtu

Go down 
AuthorMessage
mamcellatNumri i Mesazheve : 8
Data e Regjistrimit : 2007-08-25

PostSubject: Tė gjithė lajmėrimet do tė bėhen prej kėtu   Mon Sep 10 2007, 09:56

Tė gjithė lajmėrimet ne lidhje me forumin do tė bėhen pėrmes kėsaj teme.

Tema do tė jetė e mbyllur pėr anėtarėt e forumit.

Vetėm udhėheqėsit e forumit (Administratorėt dhe Moderatorėt) mund tė postojnė.
Back to top Go down
View user profile
 
Tė gjithė lajmėrimet do tė bėhen prej kėtu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Lajmėrime-
Jump to: